Zaproszenie na wykład

Zapraszamy na III odsłonę programu Drogami Wiary i Rozumu. W tym roku tematy dwóch z czterech planowanych spotkań dotyczyć będą trzeciej prawdy wiary: „Wierzę w Ducha Świętego i Kościół Święty”. Dwa kolejne wykłady będą dla Państwa miłą niespodzianką.

Pierwszy wykład „Prawdziwe i fałszywe obrazy Ducha Świętego. Jak mówić i jak nie mówić o Bogu dzisiaj?” wygłosi ks. prof. dr hab. Andrzej Kobyliński, wykładowca na Uniwersytecie Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wykładowca przedstawi obraz Ducha Świętego zgodny z nauczaniem Kościoła. Odniesie się tym samym krytycznie do wielu modnych ruchów i wspólnot religijnych, które w sposób fałszywy i wypaczony przedstawiają Ducha Świętego.

Spotkanie odbędzie się 18 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.00 w auli WSD w Świdnicy.