Obszar parafii

Na podstawie dekretu ks. kardynała Henryka Gulbinowicza z 12 czerwca 1995 r., erygowana została nowa świdnicka parafia wydzielona z parafii św. Józefa. Wraz z dniem 23 czerwca 1995 roku została powołana do istnienia nasza parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli. Parafia swoim zasiągiem objęła następujące ulice: Armii Krajowej, Biberaską, Bobrzańską, Boduena, Broniewskiego, Chopina, Chorwacką, Czecha, Fieldorfa, Głowackiego, Główną, Grota Roweckiego, Jałowcową, Jarzębinową, Jesienną, Kolberga, Korczaka, Kościuszki, Krasickiego, Krzywickiego, Kusocińskiego, Lechicką, Legii Nadwiślańskiej, Leśną, Lompy, Łużycką, Marusarzówny, Michejdy, Mickiewicza, Mierniczą, Modrzewiową, Moniuszki, Niecałą, Norwida, Okulickiego, Piaskową, Piękną, Pola, Polną Drogę, Prażmowskiego, Serbska, Curie-Skłodowskiej, Stamma, Staszica, Szymanowskiego, Ślężańską, Świerkową, Świętojańską,Tokarzewskiego, Trzeboszańską, Wałbrzyską (nr 11-63), Wielecka, Wrzosową, Wschodnia, Zachodnią, Żwirki i Wigury.