Ogłoszenia parafialne

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2022 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem parafialnego festynu, na który serdecznie zapraszamy. Początek godz. 14.00, przewidywane zakończenie o godz. 18.00.
  2. We wtorek o godz. 19.00 kolejne spotkanie kandydatów, którzy w październiku przystąpią do sakramentu bierzmowania.
  3. W czwartek na Msze Świętą o godz. 18.30 zapraszamy uczestników Kręgu Biblijnego, będzie to rozpoczęcie spotkań formacyjnych.
  4. Sobota to pierwszy dzień miesiąca października – miesiąca modlitwy różańcowej – również I sobota tego miesiąca. O godz. 8.00 Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Do południa odwiedzimy chorych. Przez cały miesiąc całym różańcem będziemy modlić się pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą. Z dziećmi dziesiątką różańca przed lekcjami w szkole. W sobotę w Bardo spotkanie wspólnot różańcowych. W związku z małą liczbą zapisanych osób, nasz planowany wyjazd odwołujemy. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania.
  5. W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.30 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a po Mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego

Wszystkim życzymy 
błogosławionego nowego tygodnia😊