Ogłoszenia parafialne

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
17 października 2021 r.

 1. Dzisiaj różaniec o godz. 17:30, w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. a dziesiątka różańca dla dzieci i młodzieży o godz. 7:45 przed lekcjami.
  Dzisiaj o godz. 16.00 w sanktuarium św. Józefa w Świdnicy odbędzie się ekumeniczna modlitwa o pokój i za prześladowanych chrześcijan. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Jutro w poniedziałek święto św. Łukasza ewangelisty, patrona lekarzy w intencji których będziemy modlić się będziemy różańcem i na Mszy Św.
  O godz. 12.00 w katedrze Msza św. pod przewodnictwem bp. Ignacego z racji imienin Jego imienin. Zapraszamy do modlitwy.
 3. W środę na godz. 19:00 zapraszamy młodzież klas 7 szkoły podstawowej na spotkanie I spotkania rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
 4. W piątek przypada w Świdnicy uroczystość św. Jana Pawła II, Patrona Świdnicy. Z tej racji od piątku 22 X do niedzieli 24 X odbędą się okolicznościowe wydarzenia. W piątek o godz. 16.00 w sali teatralnej ŚOK – gala papieska z programem artystycznym przygotowanym przez dzieci i młodzież z MDK, Szkoły Muzycznej, Caritas. Wstęp wolny. O godz. 18. 00 Msza św. w katedrze pod przewodnictwem bp. Marka w intencji mieszkańców Świdnicy, w sobotę 23 X o godz. 19.30 miejska procesja różańcowa sprzed kościoła św. Józefa przez Rynek pod pomnik św. Jana Pawła II. W niedzielę 24 X o godz. 19.30 w kościele pw. św. Józefa oratorium słowno-muzyczne w wykonaniu orkiestry i chóru „Sygnał Miłosierdzia”. Wstęp wolny. Zachęcamy do włączenia się w obchody uroczystości Patrona naszego miasta.
 5. W sobotę o 17:30 różaniec połączony będzie z modlitwa do św. Ojca Pio.
 6. Rozpoczynamy przygotowanie do modlitwy wspominkowej, kartki wspominkowe wyłożone z tyłu, wpisujemy imiona zmarłych i w odpowiednim miejscu ulice naszego zamieszkania. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych.
 7. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.

Życzymy wszystkim błogosławionego nowego tygodnia 🙂