Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022 r.

  1. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 17:30, w tygodniu pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.
  2. Jutro szczególny dzień w życiu naszej wspólnoty parafialnej – Święto Św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i naszej parafii. Po Mszy Św. o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja do godz. 18:00. W czasie adoracja będziemy odmawiać różaniec, także ku czci św. Jana Pawła II – w ramach Papieskich dni Świdnicy. O godz. 18:30 suma odpustowa modlitwie naszej przewodniczyć będzie ks. Arkadiusz Chwastyk – kanclerz Świdnickiej Kurii. Serdecznie zapraszamy!
    Program Dni Papieskich 
  3. W piątek modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Na Mszach św. o godz. 10:30 i 12:00 75 dzieci przystąpi do po raz pierwszy do Komunii Świętej. W ramach przygotowania do Uroczystości okazja do spowiedzi świętej w czasie nabożeństw majowych przez cały tydzień, a w sobotę od 8:00 do 9:30. Jeśli nie mamy związku z dziećmi przystępującymi do komunii prosimy o wybranie innej godziny Mszy Św.
  5. W sobotę o godz. 10:00 święcenia kapłańskie w katedrze świdnickiej, kancelaria parafialna w sobotę będzie nieczynna.
  6. Nasza drużyna ministrantów w kategorii junior zdobyła Mistrzostwo diecezji Świdnickiej. Gratulujemy chłopcom sukcesu.
  7. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.