Ogłoszenia parafialne

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
4 czerwca 2023 r.

 1. Dzisiaj litanią do Serca Pana Jezusa modlimy się w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu, w tygodniu po wieczornej Mszy świętej.
 2. We wtorek o godz. 19:00 spotkanie młodzieży klas I szkoły średniej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 3. Najważniejsze wydarzenie tego tygodnia to Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze św. w naszym kościele o godzinach: 7:00, 9:00, po niej procesja do 4 ołtarzy ulicami: Leśną, Świętojańską, Mierniczą i Wałbrzyską. Bezpośrednio po zakończeniu procesji również Msza św. i kolejna wieczorem o godz. 18:00.
  Na Mszy świętej o godzinie 9:00 przeżywać będziemy rocznice I Komunii dzieci klas 4. Spowiedź dzieci w ramach katechezy. Próba w środę o godz. 16:30, wtedy również od 17:30 okazja do spowiedzi św.
  Prosimy o włączenie się w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości, dziewczynki w strojach komunijnych i młodsze zapraszamy do sypania kwiatów. Wszystkich, którzy mogliby ofiarować płatki kwiatów prosimy o to. Prosimy również o pomoc w przygotowaniu ołtarzy oraz nie pozostawianie samochodów na trasie procesji
 4. W niedzielę 18 czerwca zapraszamy na kawę i ciasto w ramach niedzielnej kawiarenki parafialnej.

Ogłoszenia diecezjalne

 1. W sobotę 10 czerwca odbędzie się pielgrzymko-wycieczka do Pragi. Koszt 150 zł. Zapisy w Wydziale Duszpasterskim Kurii Biskupiej.
 2. W niedzielę 18 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się w Multikinie specjalny pokaz filmu „Niebo nie może czekać” opowiadającego o bł. Carlo Acutisie. Bilet w cenie 14 zł do nabycia w zakrystii oraz w Wydziale Duszpasterskim.
 3. W piątek 9 czerwca w sanktuarium św. Józefa przy ul. Kotlarskiej od Mszy świętej o godz. 18.30 rozpocznie się comiesięczne spotkanie duszpasterstwa singli.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia 😊