Uwaga!

Z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa informujemy, że nabożeństwa Drogi krzyżowej  w naszym kościele zostają odwołane. W tym trudnym okresie pomocą w przeżywaniu piątków Wielkiego Postu mogą być dla nas liczne transmisje tych nabożeństw oferowane przez poszczególne parafie czy diecezje poprzez ich strony internetowe, kanały YouTube a także transmisje w radiu czy telewizji.

Ale Drogę krzyżową można odprawiać każdego dnia i nie tylko w kościele, ale również w domu! Wykorzystajmy ten szczególny czas do przemyślenia wielu spraw w swoim życiu i przylgnięciu do Boga w gronie najbliższych podczas rodzinnej modlitwy. Już jutro na facebookowym profilu parafii ks. Jan zamieści propozycję rozważań.

Kłaniamy Ci się Panie Jezu i błogosławimy Tobie
Żeś przez krzyż i mękę swoją świat odkupić raczył