Nowy Rok bieży

Nowy Rok jest wielką tajemnicą. Nie wiemy co Nam przyniesie…

Wiemy tylko ile już za nami, ile przed Nami – wie tylko Pan Bóg.

Jesteśmy w pełni świadomi zadań, których trzeba będzie się podjąć.

Pojawia się lęk czy podołamy, czy nie zabraknie sił i zdolności…

 

O północy wejdziemy w Nowy Rok Pański 2021, bądźmy ufni w Bożą pomoc i Bożą obecność w naszych rodzinach i domach. Do życzeń, jakie sobie składamy w dniu dzisiejszym, dołączamy się i my, jako Wasi duszpasterze z całego serca życząc Wam

Drodzy Parafianie, Goście i Sympatycy Naszej Parafii, 

by Bóg obdarzał Was swoim błogosławieństwem i potrzebnymi darami, pokojem i miłością. Choć Nowy Rok to niewiadoma to jedno jest pewne – nie jesteśmy sami, z nami jest Bóg, a On jest Panem historii i czasu. Niechaj Nas wszystkich wspiera, prowadzi bezpiecznymi drogami oraz chroni od zła i niebezpieczeństw. Niech ten rozpoczynający się rok  dla nas wszystkich, dla naszych rodzin, dla naszej wspólnoty parafialnej będzie czasem prawdziwie błogosławionym.

Szczęśliwego Nowego Roku!  


Każda Msza Święta jest dziękczynieniem składanym Panu Bogu, w ostatni dzień roku kalendarzowego jeszcze bardziej uświadamiamy sobie potrzebę okazania dobremu Bogu wdzięczności. Dlatego dziś w ostatnim dniu roku o godz. 17.00 zgromadźmy się w naszym kościele na uroczystej Eucharystii, aby podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski; za dary, które otrzymujemy nieustannie z Bożej ręki; za życie; za zdrowie i za naszych najbliższych.

Przypominamy, że 1 stycznia zgodnie z prawem kanonicznym istnieje obowiązek uczestnictwa w Eucharystii w obchodzoną tego dnia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, którą kończymy Oktawę Narodzenia Pańskiego. W naszym kościele Msze św. wg porządku niedzielnego od godz. 9.00 (nie będzie Mszy o godz. 7.00).