Jasełka w wykonaniu scholi parafialnej „Gloria”

Bóg zszedł na ziemię,
By uratować Adama plemię…
I przyszedł na świat w dziecka postaci,
Aby nas zbawić; – dla nas – swych braci…
Diabeł mu bardzo chciał w tym przeszkodzić,
Ale nic z tego! Nie mógł nic zrobić

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Dziś o godz. 10.00 mogliśmy zobaczyć pokazane w nieco niestandardowy sposób, bo z dużą dozą humoru i nieoczywistymi – jak na historię Bożego Narodzenia – postaciami spektakl w wykonaniu dzieci z naszej scholi parafialnej oraz ich rodziców. W rolę Heroda brawurowo wcielił się ks. Mateusz.

Wiec pamiętajmy… Wierzyć nam trzeba,
I kochać Boga! Wtedy do nieba
Na pewno wszyscy się dostaniemy