Uwaga!

Zgodnie z ogłoszonym kolejnym  etapem znoszenia  ograniczeń dotyczących COVID-19 informujemy, że od soboty 30 maja przestaje obowiązywać limit osób w przeliczeniu na powierzchnię kościoła. Podobnie z uroczystościami pogrzebowymi – nie będzie obowiązywał dotychczasowy limit 50 osób. Uwaga ważne! Wierni nadal muszą zasłaniać  usta i nos.

Natomiast w oparciu o aktualne zarządzenia, wskazania i sugestie władz kościelnych i cywilnych Biskup Świdnicki Marek Mendyk dekretem dla duchowieństwa i wiernych Diecezji Świdnickiej na czas epidemii od 1 czerwca br. do czasu ewentualnego wydania nowszych norm odwołuje udzieloną wcześniej dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. oraz uroczystościach obowiązkowych.