Ogłoszenia parafialne

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
19 marca 2023 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym na g. 17.00.
2. Jutro Uroczystość św. Józefa, Msza Św. odpustowa w sanktuarium św. Józefa w Świdnicy o g. 18.30.Ojcowie Paulini zapraszają.
3. W poniedziałek i wtorek rekolekcji dla dzieci ze szkoły podstawowej przed południem, które poprowadzi ks. Tomasz Kowalczuk.

Rekolekcje dla dorosłych i młodzieży odbędą się w przyszłym tygodniu  od czwartku do soboty.

4. W czwartek spotkanie Kręgu biblijnego po Mszy Św. wieczornej. Natomiast o godz.16.30 odbędzie się w teatrze miejskim w Rynku projekcja filmu „Grupa Pileckiego”  Po projekcji spotkanie z reżyserem filmu oraz red. Tadeuszem Płużańskim synem jednego z bohaterów. Wstęp wolny.
5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o g. 17.00 dla dzieci i rodziców i o 18.00 dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy. 31 marca Msza Św. o g. 20.00 w Bielawie rozpocznie się kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa. Ctnychpołączenia modlitwy z wysiłkiem serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na stronie internetowej i u ks. Jana.
6. W najbliższą sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św.ze wspomnieniem Uroczystości o 7.00 i 10.00.Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w duchową adopcję dziecka poczętego, a zagrożonego w narodzeniu zapraszamy na Msze Św. o g. 10.00.
7. Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w czuwaniu nocnym w ramach 24 godzin dla Pana.
8. W przyszłą niedzielę  spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych w dwóch grupach na salkach parafialnych.
9. Prasa katolicka u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim życzymy 
błogosławionego nowego tygodnia 😊