Ogłoszenia parafialne

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024 r.

  1. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00
  2. We wtorek o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I szkoły średniej.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi świętej od godziny 17.00 do 18.30. Nie będzie w tym czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o 17.00 dla dzieci i o 18.00 dla młodzieży i dorosłych.  
  4. W sobotę pierwszą miesiąca o godz. 8.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem fatimskim. Do południa odwiedzimy chorych.
  5. Przyszła niedziela miesiąca – adoracyjna. O godz. 8.30 Godzinki, a po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej, zaprasza w piątek 1 marca na dzień otwarty w godzinach od 17.00 do 19.00.
  7. W niedzielę za tydzień o godz. 18.00 w Centrum Edukacji Katolickiej na terenie Wyższego Seminarium Duchownego, pl. Wojska Polskiego 2, odbędzie się spotkanie informacyjne dla 8-klasistów i ich rodziców związane z ofertą Liceum prowadzonego przez Siostry Niepokalanki w Wałbrzychu, jedynej katolickiej szkoły średniej na terenie diecezji świdnickiej.
  8. Prasa katolicka do nabycia u ministrantów albo w zakrystii.

Wszystkim życzymy dobrego przeżycia Wielkiego Postu!