Ogłoszenia parafialne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
16 czerwca 2024 r.

 1. W tym tygodniu:

  we wtorek różaniec w intencji Ojczyzny

  w czwartek po Mszy Świętej wieczornej Krąg Biblijny;

  w piątek, ostatni dzień roku szkolnego Msza Święta dziękczynna z prośbą o bezpieczne wakacje o godz. 8.00, zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli;

  w sobotę planowany jest Świdnicki Marsz Normalności, początek o godz. 11.00 na ul. Kościelnej. Więcej informacji stronie internetowej marsznormalności.pl. Również w sobotę o godz. 12.00 w Katedrze Świdnickiej Msza Święta jubileuszowa Ks. Bp. Ignacego Deca z okazji 80. urodzin i 55. rocznicy święceń kapłańskich;

  przyszła niedziela to dzień 29. rocznicy powstania naszej Parafii i 9. rocznicy poświęcenia naszego kościoła. W ten parafialny jubileusz pragniemy wpisać jubileusz Księdza Mateusza (rocznica święceń i urodzin), modlić się będziemy w intencji Księdza Mateusza o godz. 10.30, natomiast na Mszy Świętej o godz. 12.00 ogarniemy modlitwą wychowawców, dzieci, rodziców i absolwentów przedszkola Wesoła Piątka z okazji 20. rocznicy powstania Niepublicznego Przedszkola. O godz. 12.00 również z okazji Dnia Ojca modlimy się za wszystkich ojców naszej parafii.

 2. Prasa katolicka do nabycia u ministrantów albo w zakrystii.