Mamy nowych lektorów!

23 czerwca to dla naszej wspólnoty przede wszystkim kolejna – w tym roku już 29. – rocznica powstania parafii i zarazem 9. poświęcenia naszej świątyni.

Dziś te rocznice wspominaliśmy podczas każdej Mszy św. Pamiętaliśmy też w modlitwie o wszystkich Ojcach w dniu ich święta, o ks. Mateuszu, który świętował 10. rocznicę swoich święceń kapłańskich oraz o przedszkolu „Wesoła Piątka” w 20. rocznicę istnienia.

23 czerwca 2024 r. to data, która na pewno zapamięta sześciu naszych ministrantów. Bowiem właśnie dziś podczas uroczystej Eucharystii o godz. 9.00 Ksiądz Proboszcz udzielił im promocji na lektorów. Otrzymali białe alby oraz krzyże lektorskie, które odtąd będą szczególnym znakiem ich służby.
Serdecznie gratulujemy nowym lektorom i życzymy Bożego błogosławieństwa i otwartości na Boże Słowo w nowej posłudze. Gratulujemy i dziękujemy także rodzicom nowych lektorów.