Festyn parafialny [25 września 2022 r.]

Za nami Festyn parafialny! Dziękujemy za wspólnie spędzone niedzielne popołudnie w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Uśmiechy, życzliwość, pełne brzuchy i serdeczne rozmowy na to wszystko czekaliśmy aż trzy lata, które upłynęły od ostatniego festynu.

Wspólnie spędzony czas uatrakcyjnił występ naszej dziecięcej scholi. Dziewczynki rywalizując z ministrantami wzięły udział w konkursie sprawdzającym wiedzę o naszej parafii, jak również sprawność fizyczną. W celnych strzałach do bramki swoich podopiecznych wspomagali duszpasterze – ks. Jan i ks. Mateusz.

Tłoczno było przy stoisku z losami, które poza gwarantowanym upominkiem, dawały szansę na wylosowanie wielu ciekawych nagród. Wiele emocji wzbudziła licytacja koszulki Roberta Lewandowskiego, a wylicytowana wielka kwota wykorzystana będzie na potrzeby działań duszpasterskich dla dzieci i młodzieży.  

Pogoda i frekwencja dopisały, za co dziękujemy Bogu i ludziom.