Dolnośląski Proboszcz Roku [24 czerwca 2019 r.]

proboszcz roku

W uroczystość św. Jana Chrzciciela podczas uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem abp Józefa Kupnego w katedrze wrocławskiej ogłoszono laureatów plebiscytu Radia Rodzina na Dolnośląskiego Proboszcza Roku. Statuetki św. Jana Vianneya otrzymali ks. Edward Szajda, proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy oraz ks. Ryszard Staszak, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sulistrowicach. Wręczyli je kapłanom swoich diecezji abp Józef Kupny i bp Ignacy Dec – biskup świdnicki.

 

 

 

 


Relacje w mediach:

Radio Rodzina

Gość Niedzielny

Gość Wrocławski

Gość Świdnicki 


Najlepsi proboszczowie mają najlepszych parafian – powiedział ks. Edward Szajda podczas audycji Poranny gość Radia Rodzina


 

W niedzielę 30 czerwca 2019 r. podczas Mszy św. o godz. 9.00 Ks. bp Ignacy wspólnie z licznie zgromadzonymi parafianami wyraził radość z otrzymania przez Ks. Proboszcza tytułu Proboszcza Roku.