PIELGRZYMKA NA MALTĘ ŚLADAMI ŚW. PAWŁA

TERMIN: 17-24.04.2024

Dzień 1 ( 17.04.2024 ) 

Zbiórka przy stanowisko odpraw na lotnisku we Wrocławiu. Przelot liniami Ryanair na Maltę, numer lotu FR3463. Wylot o godzinie 12:10. Lądowanie na Malcie o godzinie 14:50. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg

Dzień 2 (18.04.2024) VALETTA – SENGLEA – COSPICUA – VITTORIOSA

Śniadanie. Przejazd do Valetty i zwiedzanie stolicy Malty. W programie: katedra św. Jana, Ogrody Barracca, kościół św. Pawła, spacer po mieście. Następnie „Trzy miasta”: spacer po starówce. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 (19.04.2024) GOZO: TA PINU – DWEJRA – VICTORIA – XLENDI 

Śniadanie. Przeprawa promowa na wyspę Gozo, zwiedzanie: kościół Ta Pinu, Dwejra – miejsce „trzech cudów natury”: pozostałości po Lazurowym Oknie, Wewnętrzne Morze oraz Skała Fungus, Victoria zwana „stolicą” wyspy Gozo (wraz z cytadelą), Xlendi – malownicze miasteczko. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4 (20.04.2024) MELIEHA – ZATOKA ŚW. PAWŁA 
Śniadanie. Przejazd przez Zatokę św. Pawła. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej w Mellieha. Następnie czas wolny, wypoczynek na plaży. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5 (21.04.2024) RABAT – MDINA –MOSTA

Śniadanie. Przejazd do Rabatu – nawiedzenie kościoła św. Pawła oraz Groty (w której Święty znalazł schronienie), następnie przejście do Mdiny i spacer po zabytkowym mieście oraz zwiedzanie katedry. Przejazd do Ogrodów św. Antoniego oraz pobyt w Mosta, gdzie znajduje się kościół posiadający jedną z największych kopuł na świecie Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6 (22.04.2024) MARSAXLOKK – BLUE GROTTO – KLIFY DINGLI
Śniadanie. Przejazd do Marsaxlokk – wieś rybacka położona w południowej części wyspy słynie głównie z dwóch rzeczy: kolorowych łódek oraz odbywającego się tutaj wzdłuż nabrzeża targu. To wyjątkowo kolorowe miejsce które warto odwiedzić. Przejazd do Blue Grotto, rejs łódką za dodatkową opłatą. Następnie przejazd na przepiękne klify Dingli. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7 (23.04.2024) BUGIBBA

Wypoczynek w hotelu. Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja.

Dzień 8 (24.04.2024)
Śniadanie.Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot liniami Ryanair, numer lotu FR 3462  o 15:15. Lądowanie we Wrocławiu o godzinie 18:00. 

Cena4690,00 PLN / osoba 

+180 euro za realizację programu płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu

Cena zawiera:

    przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z bagażem 10 kg o wymiarach 55x40x20 cm oraz bagażem     podręcznym(miękka torba, plecak) o wymiarach 40x20x25 cm

przejazd autokarem podczas całej trasy pielgrzymki• 7 noclegów w hotelu 3* , pokoje 2-3 os. z łazienkami• wyżywienie: śniadania i obiadokolacje napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo• opiekę duszpasterza• opiekę polskojęzycznego pilota• ubezpieczenie KL i NNW na kwotę 30 tys. Euro• obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji, przewodników lokalnych, opłat wjazdowych, miejscowych i klimatycznych, napiwków dla miejscowej obsługi oraz słuchawek tour audio guide – obowiązkowy koszt 180 euro / os., płatne pilotowi.• Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji(rezygnacja z powodu nagłego, udokumentowanego zdarzenia medycznego uniemożliwiającego wyjazd) w cenie około 5% wartości rezerwacji. Decyzja dotycząca ubezpieczenia- tydzień od dnia podpisania umowy. • Gwarancja konkretnych miejsc w samolocie/miejsc obok siebie w cenie od 35 zł/osobę/jedną stronę. Decyzja w dniu podpisywania umowy. • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego 20 kg w cenie 400 zł/osobę. Decyzja w dniu podpisywania umowy.• Dopłata do pokoju jednoosobowego 1100 zł

UWAGA – PROGRAM JEST RAMOWY. 

KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE I BĘDZIE DOSTOSOWANA DO GODZIN PRZELOTÓW.