III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7 marca 2021 r.

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej witamy diakona Grzegorza Woloch, który rozpoczyna praktykę duszpasterską. Życzymy owocnego czasu. O godz. 17:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy.
    W poniedziałek zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 18:00

We wtorek modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny.

W środę spotkanie formacyjne Bractwa Szkaplerznego. Początek godz. 17:30

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:00 dla dzieci i o 18:00 dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy.

2. Z piątku na sobotę w Świdnicy w kościele sw. Józefa odbędzie się nabożeństwo „24 godziny dla Pana całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Nasza parafia ma swój dyżur w godz. 3:30 – 4:30. Zapraszamy do modlitwy.

3. Życzymy dobrego tygodnia, a wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta pamiętając w modlitwie.

4. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.