XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19 września 2021 r.

1. W dniu dzisiejszym po Mszach świętych zbiórka do puszek na dom samotnej matki w Pieszycach prowadzony przez Caritas diecezji świdnickiej, a także na katolickie Radio Rodzina. Prosimy o życzliwość.
  2. Dzisiaj o godz.15.00, a także w najbliższą środę o godz. 9.50 i 19.15 w kinie Cinema 3D w Świdnicy (Galeria Świdnicka) będzie wyświetlany film pt. „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” opowiadający wojenne losy ks. Stefana Wyszyńskiego, przyszłego Prymasa Polski. Bilety do zakupienia w kinie przed seansem.
  3. Jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej około godziny 19:00 spotkanie dla rodziców dzieci klas 3, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I komunii świętej.
  4. We wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. O godzinie 18 różaniec w intencji Ojczyzny.
  5. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. Od godziny 18.00 modlitwa przez wstawiennictwo i ku czci tego świętego.
  6. W piątek po Mszy o godz. 18:00 w kościele Ducha Świętego na Zawiszowie dziękczynna adoracja Najświętszego Sakramentu za dar beatyfikacji, na którą zapraszają nadzwyczajni szafarze Komunii św. Ziemi Świdnickiej.
  7. W sobotę, w 25. dzień miesiąca w połączeniu z wieczorną Mszą Św. o godzinie 18:00 modlitwa grupy duchowej adopcji dziecka poczętego.
  8. Po prawej stronie po wejściu do kościoła można przeżegnać się wodą święconą korzystając z bezdotykowej kropielnicy.
  9. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła u ministrantów.

Życzymy wszystkim błogosławionego nowego tygodnia 😊