XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020 r.

1. Zakończyliśmy “Biały Tydzień” wraz z dziećmi i rodzicami komunijnymi. Bardzo dziękujemy rodzicom za dar dla parafii, którym jest telewizor za do salki katechetycznej. Bóg zapłać!
  2. W środę na godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas 8 na spotkanie w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
    Również w środę wspomnienie św. Ojca Pio – zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30, a następnie do udziału w Mszy św.
  3. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież klas 2 szkół średnich na spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
    W czwartek po Mszy św. pierwsze w tym roku spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W piątek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy również do modlitwy grupę duchowej adopcji oraz grupę św. Małej Arabki.
  5. W zakrystii, a w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można składać podpisy pod projektem społecznym ustawy, która zakazuje propagowanie marszów równości, na których wielokrotnie drwiono z Kościoła i z Eucharystii. Do złożenia podpisu niezbędny jest numer pesel.
  6. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.