UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22 listopada 2020 r.

1. Dziś wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej, pamiętajmy w naszej modlitwie o naszych organistach, którzy w naszej parafii troszczą się o piękno śpiewu.
  2. W tym tygodniu:
    w poniedziałek modlitwa grupy Ojca Pio o godz. 18:00
    w środę o godz. 17:30 modlitwa grupy duchowej adopcji
    w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. wieczornej.
  1. W sobotę 28 listopada br. o godz. 17:00 w katedrze  będą celebrowane pod przewodnictwem bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego,  Nieszpory I Niedzieli Adwentu. Zapraszamy.
  2. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy Św. poświecimy opłatki, które będziemy mogli nabyć w kościele pod chórem i w kancelarii parafialnej. Prosimy zespół charytatywny o podjęcie tego zadania. Opłatki na nasze stoły wigilijne nie będą roznoszone zwyczajem corocznym, więc prosimy  o dostarczenie  opłatków w miarę możliwości wśród swoich najbliższych i sąsiedztwa. Ofiary składne przy tej okazji będą przeznaczone za cele charytatywne i ogrzewanie naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy.
    Również na początku grudnia będziemy można nabyć kalendarz parafialny ze zdjęciami z wydarzeń z życia parafii.
  3. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.