O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
 10 listopada 2019 r.

1. Trwamy w modlitwie wypominkowej za naszych bliskich zmarłych. Nabożeństwa według porządku, który został wywieszony w gablotach oraz na Facebooku i stronie parafialnej. W dalszym ciągu można składać kartki wypominkowe. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  2. W poniedziałek obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 i 18.30. Natomiast obchody miejskie rozpoczną się Mszą w katedrze o godz. 9.00. Szczegóły obchodów miejskich na plakacie.
  3. W środę modlitwa i spotkanie formacyjne Bractwa Szkaplerznego. Początek o 17.30.
  4. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy klasy 8 szkoły podstawowej w ramach przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.
  5. W piątek koronka do Bożego miłosierdzia po porannej Mszy św. i o 18.00.
  6. W sobotę modlimy się do naszego Patrona – św. Andrzeja Boboli.
  7. W sobotę dla młodzieży a w niedzielę dla dorosłych odbędą się w Sali OSiR-u w Świebodzicach rekolekcje diecezjalne prowadzone przez znany zespół ewangelizacyjny „ Mocni w Duchu”. Szczegóły na stronie diecezjalnej i plakacie.
  8. W ramach wieczystej adoracji w naszej diecezji w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy o godz.18.00.
  9. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. dzieci w dwóch turach, natomiast wszystkich rodziców zapraszamy na 9.30 do auli szkolnej.
  10. Po mszach św. w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na szkołę katolicką Caritas.
  11. Do 14 listopada w kinie Cinema 3D o godz. 13.40 będzie wyświetlany głośny w USA film „ NIEPLANOWANE”, który podejmuje tematykę ochrony dzieci nienarodzonych.
  12. Zapraszamy na III odsłonę programu Drogami Wiary i Rozumu. Pierwszy wykład “Prawdziwe i fałszywe obrazy Ducha Świętego. Jak mówić i jak nie mówić o Bogu dzisiaj?” wygłosi ks. prof. dr hab. Andrzej Kobyliński 18 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.00 w auli seminarium.
  13. Prasa katolicka dostępna u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone