O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
28 maja 2017 r.

1. W środę ostatnie nabożeństwo majowe, a od czwartku będziemy się modlić Litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzieci pierwszokomunijne będą miały teraz swój biały tydzień.
  3. W czwartek otaczamy naszą modlitwą sprawy powołań z racji pierwszego czwartku miesiąca. W piątek do południa odwiedzimy chorych, a popołudniu od 16.00 okazja do spowiedzi i adoracja w ciszy od 17.00. W sobotę Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi o 8.00.
  4. W piątek 2 czerwca w rynku w godzinach 16.00 – 18.00 odbędzie się koncert  „Młodzi przeciw Bezdomności”, na który odbędzie się kwesta na doposażenie powstającego schroniska dla bezdomnych kobiet im. Św. Brata Alberta na terenie naszej Parafii. Zagrają dj. Ravlik i Gacki. Więcej info na plakatach.
  5. W sobotę 3 czerwca chcemy odwiedzić ks. Romana Tomaszczuka (brata Cypriana) w opactwie benedyktyńskim w Lubiniu. Możliwość wspólnego wyjazdu autokarem o godz. 7.00. Koszt 40 zł, więcej info i zapisy w zakrystii.
  6. W zakrystii można nabyć w cenie 10 zł płytę DVD z uroczystości koronacji obrazu MB Świdnickiej.
  7. Parafia katedralna organizuje wyjazd na Jasną Górę 3 czerwca, na V Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca. Koszt 60 zł, zapisy  w zakrystii w katedrze, trzeba mieć ze sobą nr pesel.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja w czasie każdej Mszy św., Godzinki o 8.30 i zmiana Tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.00. Przed kościołem odbędzie się kwesta na leczenie Artura.
  9. Gazety „Niedziela” i „Gość niedzielny” u Ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone