O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 września 2019 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 w katedrze odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Rodzina Szkołą Życia”. Zakończenie w Kościele Św. Józefa spotkaniem z Janem Pospieszalskim.
  2. Ponawiamy zaproszenie dla młodzieży na diecezjalne spotkanie młodzieży w Wambierzycach – festiwal Light for Life w sobotę 21 września. Organizujemy wyjazd dla młodych, zapisy u księży Andrzeja i Jana.
  3. W tym tygodniu wspominamy
  • w środę św. Stanisława Kostkę – patrona polskiej młodzieży
  • w czwartek bł. Gerharda Hirschfeldera, żyjącego i działającego na terenie naszej diecezji
  • w sobotę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  1. We wtorek o godz. 18: 00 modlimy się za ojczyznę i do naszego patrona św. Andrzeja Boboli.
  2. W przyszłą niedzielę z naszej parafii wyruszy pielgrzymka do Włoch, w dniach 22-30 września. Są jeszcze 2 wolne miejsca.
  3. W dniach 4-6 X odbędzie się IX Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Organizatorzy zwracają się z prośbą o przyjęcie na dwa noclegi uczestników Kongresu. Chętnych gospodarzy prosimy o zgłoszenia w zakrystii.
  4. Parafia pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy zaprasza 21 września (sobota) na godzinę 17:30 na Mszę świętą. Zostaną wprowadzone relikwie Świętej Rity otrzymane z Włoch. Po Mszy nabożeństwo ku czci świętej połączone z odczytaniem intencji i pobłogosławieniem róż i ucałowaniem relikwii. Serdecznie zapraszamy.
  5. Prasa katolicka dostępna u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone