O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019 r.

1. Witamy w naszej Parafii na praktyce wielkopostnej ks. diakona Piotra SIPIORSKIEGO. Życzymy dobrego, błogosławionego czasu.
  2. Nabożeństwa w Wielkim Poście: w piątki Droga Krzyżowa o 17.00 (dla dzieci) i o 18.00. W niedzielę o 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  3. W sobotę 23 marca w katedrze będzie o 11.00 odprawiona Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Salvatore Pennacchio – nuncjusza apostolskiego w Polsce w XV rocznice powstania naszej diecezji.
  4. Również w sobotę zapraszamy Grupę św. o. Pio oraz wszystkich zainteresowanych na wieczorną Mszę św. i na nabożeństwo.
  5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do sakramentu I Komunii św. Spotkanie rozpocznie się konferencją dla rodziców i próbą śpiewu dzieci o 9.45 w auli szkolnej. O 10.30 Msza św. i  przymiarka strojów komunijnych dla dziewczynek.
  6. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego i jednocześnie dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Deklaracje są w zakrystii lub na półce przy wyjściu z Kościoła.
  7. Niedziela i Gość niedzielny u Ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone