O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
4 listopada 2018 r.

1. Modlitwa wypominkowa za zmarłych jeszcze w tym tygodniu wg. wyznaczonego harmonogramu. Wszystko rozpoczyna się o 18.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie zostanie odprawiona Msza św. za wymienionych zmarłych. W poniedziałek pomodlimy się za zmarłych poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie przygotowujące do bierzmowania ma 3 klasa gimnazjum, a w piątek o
  3. 17.00 klasa 7.
  4. W środę o 17.30 swoje spotkanie na Bractwo Szkaplerzne.
  5. W sobotę w naszej Parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Za tydzień Ministranci wraz z rodzicami zapraszają do naszej parafialnej kawiarenki. Jak zawsze pyszne ciasto i najlepsza kawa.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. i spotkanie o 10.30 dla rodziców i dzieci przygotowujących się d o I Komunii Św.
  8. Planujemy ferie zimowe dla ministrantów i młodzieży (dla osób już!!!) jeżdżących w drugim tygodniu na nartach i snowboardzie w Austrii.
  9. Niedziela i Gość niedzielny u Ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone