Ogłoszenia parafialne

O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

 IV Niedziela Wielkiego Postu
11 marca 2018 r.

  1. Przypominamy o nabożeństwach Wielkiego Postu. Droga krzyżowa w piątek o 17.00 i 18.00, a Gorzkie żale w niedzielę o 17.00.
  2. W środę o 17.30 Godzinki i spotkanie Bractwa szkaplerznego na Mszy św. wieczornej, a w piątek modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia po rannej Mszy św. i w ramach adoracji po wieczornej Mszy św.
  3. W piątek w ŚOK będzie projekcja filmu pt.: „Prymas. Trzy lata z tysiąca”. Bilety w cenie 10 zł w zakrystii.
  4. W sobotę 17 marca po wieczornej Mszy św. ok 19.00 odbędzie się katecheza przedchrzcielna dla rodziców, których dzieci mają być ochrzczone w niedzielę (18 marca), ale także w okresie świąt wielkanocnych. Zapraszamy.
  5. Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 22 marca (czwartek) i potrwają do niedzieli. Poprowadzi je ks. Paweł ŁABUDA, a temat ćwiczeń duchowych to: „napełnieni Duchem Świętym”.
  6. W piątek, 23 marca o godz. 19.30 sprzed naszego kościoła wyruszy Miejska Droga Krzyżowa pod przewodnictwem JE ks. bp. Ignacego Deca, która ulicami Świdnicy przejdzie do katedry.
  7. 23 marca wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Są wyznaczone trzy trasy. Więcej informacji na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  8. 25 marca – w niedzielę jest możliwość podjęcia Duchowej adopcji dziecka poczętego. Kartki z możliwością zgłoszenia i informacjami są wystawione na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. Gazety „Niedziela” i „Gość niedzielny” u Ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone