O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
23 września 2018 r.

1. Dziś przypada 100 rocznica stygmatów św. Ojca Pio, dlatego modlimy się przez cały dzień za Jego przyczyną i o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową przed Najświętszym Sakramentem..
  2. We wtorek o godz. 18.00  modlitwa adoracyjna wspólnoty Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w intencji ochrony życia połączona z modlitwą za Ojczyznę.
  3. W tym tygodniu wspominamy następujących świętych: w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława i w sobotę święto Świętych Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W dniach 5-7 X br. odbędzie się w Świdnicy VIII Ogólnopolski Kongres Małżeństw na który złożą się m.in.: konferencje znanych prelegentów, koncerty zespołów. Zainteresowani udziałem proszeni są o zarejestrowanie się przez stronę  internetową Kongresu.
  5. W sobotę 6 października ks. biskup zaprasza na diecezjalną pielgrzymkę różańcową do Barda.
  6. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej, dostępnej u ministrantów przed kościołem.

Komentowanie jest wyłączone