O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

VI Niedziela Wielkanocna
26 maja 2019 r.

1. Dziś w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, do której przystąpi 54 dzieci na Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo majowe z poświęceniem obrazków dziś o godz. 17.00. Natomiast w tygodniu nabożeństwa majowe pół godziny przed Mszą Św. wieczorną.
  2. W czwartek na godz. 19.00 ks. Andrzej zaprasza młodzież klas 3 gimnazjum i przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie w kościele.
  3. W sobotę pierwszy dzień i pierwsza sobota miesiąca czerwca. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.30 śpiew Godzinek, a po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Za tydzień w poniedziałek tj. 3 czerwca o godz. 17.00 w seminarium świdnickim w ramach programu „Drogami Wiary i Rozumu” odbędzie się spotkanie pt. „Czy Jezus mógł się zakochać? Syn Boży jako wzór mężczyzny”.
  6. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do diecezjalnego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Polanicy w dniu 1 czerwca, wyjazd na pielgrzymkę o godz. 8.00 z przed naszego kościoła. Są także jeszcze wolne miejsca na wyjazd wakacyjny dla dzieci do Karpacza w dniach 25-30 czerwca.
  7. Prosimy o fanty do loterii na nasz parafialny Festyn, który odbędzie się 9 czerwca.
  8. Dziś w kościele św. Józefa o godz. 15.30 modlitwa Taize.
  9. Prasa katolicka u ministrantów przed kościołem

Komentowanie jest wyłączone