Ogłoszenia parafialne

O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 września 2019 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 w katedrze odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Rodzina Szkołą Życia”. Zakończenie w Kościele Św. Józefa spotkaniem z Janem Pospieszalskim.
 2. Ponawiamy zaproszenie dla młodzieży na diecezjalne spotkanie młodzieży w Wambierzycach – festiwal Light for Life w sobotę 21 września. Organizujemy wyjazd dla młodych, zapisy u księży Andrzeja i Jana.
 3. W tym tygodniu wspominamy
 • w środę św. Stanisława Kostkę – patrona polskiej młodzieży
 • w czwartek bł. Gerharda Hirschfeldera, żyjącego i działającego na terenie naszej diecezji
 • w sobotę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
 1. We wtorek o godz. 18: 00 modlimy się za ojczyznę i do naszego patrona św. Andrzeja Boboli.
 2. W przyszłą niedzielę z naszej parafii wyruszy pielgrzymka do Włoch, w dniach 22-30 września. Są jeszcze 2 wolne miejsca.
 3. W dniach 4-6 X odbędzie się IX Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Organizatorzy zwracają się z prośbą o przyjęcie na dwa noclegi uczestników Kongresu. Chętnych gospodarzy prosimy o zgłoszenia w zakrystii.
 4. Parafia pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy zaprasza 21 września (sobota) na godzinę 17:30 na Mszę świętą. Zostaną wprowadzone relikwie Świętej Rity otrzymane z Włoch. Po Mszy nabożeństwo ku czci świętej połączone z odczytaniem intencji i pobłogosławieniem róż i ucałowaniem relikwii. Serdecznie zapraszamy.
 5. Prasa katolicka dostępna u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

Komentowanie jest wyłączone