O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
27 maja 2018 r.

1. Zakończyły się prace na dachu kościoła. Teraz został nam dach plebanii. Na facebooku znajdują się zdjęcia zrobione  dronem z trzech etapów prac na dachu naszej świątyni.
  2. Dzisiaj o 15.00 Marsz dla Rodziny i festyn w rynku, o 17.00 w kościele Krzyża Świętego modlitwa ekumeniczna o pokój i za prześladowanych chrześcijan, a za tydzień 3 czerwca o 19.00 w katedrze Wieczory świdnickie.
  3. W poniedziałek ks. Andrzej zaprasza klasy II gimnazjum na spotkanie o 19.00, a na salkach spotkanie Kręgu biblijnego.
  4. We wtorek próba o 16.30 dla dzieci rocznicowych i spowiedź.
  5. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św.: 7.00, 9.00 z procesją, po procesji ok. 12.00, 18.00, 20.00. Procesja przejdzie tradycyjnie do 4 ołtarzy ulicami: Leśną, Świętojańską i Wałbrzyską. Prosimy o udekorowanie okien, nie stawianie samochodów na trasie procesji i przynoszenie płatków kwiatów.
  6. W piątek od 9.00 odwiedziny chorych, a od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  7. W sobotę o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. W sobotę ze Świdnicy wyruszy rowerowa pielgrzymka do Wambierzyc. Zainteresowani są zaproszeni na spotkanie organizacyjne we wtorek (29.05) na 19.30 do Poradni rodzinnej przy ul. Budowlanej 6.
  9. Za tydzień niedziela adoracyjna, o 8.30 Godzinki i zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o 9.00, a po Mszach św. „darem do puszek” będziemy mogli wesprzeć świątynię Opatrzności Bożej. O przeprowadzenie zbiórki proszę Zespół charytatywny.
  10. Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się Msze św. o 15.00 na Sowie. Ks. Wojciech ma swój dyżur 24 czerwca.
  11. Gazety „Niedziela” i „Gość niedzielny” u Ministrantów przy wyjściu z kościoła.

Komentowanie jest wyłączone