O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I A L N E

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21 lipca 2019 r.

1. Dziś modlimy się za kierowców. Po każdej mszy św. poświęcenie środków transportu: Samochodów, motocykli, rowerów i wózków. Przy wyjściu z kościoła będzie też okazja, aby wesprzeć dzieło MIVA Polska – „1 grosz za szczęśliwie przejechany kilometr”.
  2. We wtorek o godz. 18.00 modlitwa różańcowa z Grupa św. Ojca Pio, a w czwartek o 18.00 modlitwa Grupy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  3. Po raz kolejny organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Rozpocznie się ona w naszej parafii od poniedziałku 22 lipca do 1 sierpnia. Miejscem składania będzie podwórko plebanijne w godz. od 7.00 do 20.00. Przychody z akcji wspomogą zakup sprzętu do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, prowadzonego przez siostry zakonne.
  4. Zapraszamy do udziału w XVI Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Św. oraz telefonicznie w Centrum Pielgrzymkowym (Tel. 727 430 028). Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć pieszo zapraszamy do grupy duchowej, zapisy również w zakrystii. Informujemy również, że na zakończenie pielgrzymki, na nocne czuwanie będzie organizowany autobus z Osiedla Młodych. Zapisy także w zakrystii.
  5. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej, dostępnej u ministrantów przed kościołem.

Komentowanie jest wyłączone