I Mistrzostwa w narciarstwie zjazdowym [11 marca 2017 r.]

W Zieleńcu 11 marca odbyły się narciarskie zawody służby liturgicznej diecezji świdnickiej. Konkurs podzielony był na pięć grup wiekowych: kategoria A – klasa I – III SP (roczniki 2009 – 2007), kategoria B – klasa IV – VI SP (roczniki 2006 – 2004), kategoria C – gimnazjum (roczniki 2003 -2001), kategoria D – liceum/technikum (roczniki 2000 – 1997), kategoria OPEN – chętni Księża Opiekunowie.

Łącznie udział wzięło 54 uczestników, z czego najwięcej z parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy – 14 narciarzy.

Kategoria B

  • II miejsce – Wiktor Szydłowski (parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy)
  • III miejsce – Tymoteusz Jaśków (parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy)
  • IV miejsce – Kacper Karwowski (parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy)

W kategorii OPEN złoto dla nas – ks. Wojciech Iwanicki, a srebro pojechało do Bystrzycy Kłodzkiej – ks. Gabriel Horowski.