Godzina Łaski dla świata

Matka Boża, objawiając się pielęgniarce Pierinie Gilli we Włoszech, w Montichiari  8 grudnia 1947 r. w święto Niepokalanego Poczęcia powiedziała: Jest mym życzeniem, by każdego roku, w dniu 8 grudnia, w południe, obchodzono godzinę łaski dla świata. Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych. Nasz Pan, mój Boski Syn Jezus, ześle swe przeobfite miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina Łaski była praktykowana na całym świecie.

Zapraszamy do modlitwy w  godz. 12.00 – 13.00  w naszym kościele by zaczerpnąć jak najwięcej łask ze źródeł Bożego Miłosierdzia. Im więcej czasu z Nią będziemy, tym więcej łask może spłynąć na nas i na tych, których nosimy w sercu.

Msze Święte w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP odprawiane będą o godzinie 9.00; 11.00 i 18.30.